Referencje

Nasi Klienci o nas

Referencje i opinie

Zapoznaj się z naszymi referencjami oraz opiniami naszych Klientów

Dołącz do naszych zadowolonych Klientów!

Dobra
Na podstawie 10 opinii
Mateusz
Mateusz
2023-07-11
Bardzo profesjonalna obsługa, wycieczka upłynęła w komfortowych warunkach, praca kierowcy bez zastrzeżeń
Marketing Stalowa52
Marketing Stalowa52
2018-08-30
Bardzo dobrze wykonana usługa, auto w świetnym stanie, miły Kierowca i bezproblemowa obsługa Klienta. Polecamy serdecznie, my akurat korzystaliśmy z transportu dla Gości weselnych.
Waldek P
Waldek P
2018-08-22
Jeśli chcesz podróżować w miłej atmosferze i dojechać w komfortowych warunkach polecam tą firmę. Kontakt, obsługa, tabor … wszystko w najlepszym porządku. W przyszłości, jeżeli zajdzie potrzeba, transportu to na pewno wybiorę tą firmę ponownie.
Zofia Ponichter
Zofia Ponichter
2018-08-22
Bardzo polecam przewoźnika. Miły kierowca, autobus czysty, bezproblemowy kontakt.
Ruda Grażka
Ruda Grażka
2018-08-22
Obsługa w firmie MK-2 jest na prawdę na wysokim poziomie! Zawsze mogę liczyć na szybką odpowiedz czy wycenę. Są zdecydowanie punktualni, rzetelni i sumienni! Dodatkowo posiadają SCANIE i MERCEDESA SPRINTERA z luxusowym wyposażeniem! Ostatnio zamawiałam u nich autokar i busa na wesele i byli najtańsi w okolicy. Szczególnie jestem zadowolona z Panów kierowców, którzy wykazali się cierpliwością, kulturą osobistą i znajomością topografii. Wcześniej zamawiałam dwa autokary do przewozu firmowego i również wszystko było w porządku! Co prawda był problem z parkowaniem pod firmą, ale zawsze był z tym kłopot. Polecam kierowcę P. Wiesława, a z autokarów SCANIE TOURING. Szykuje mi się wyjazd na wieczorek panieński przyjaciółki i już jej poleciłam tą firmę!
BIZNES PRAKTYCZNIE
BIZNES PRAKTYCZNIE
2017-04-19
Bardzo solidny kontrahent, współpraca to czysta przyjemność. Polecam serdecznie.