Zlecenia

Nasza firma zajmuje się przewozem pasażerów na terenie kraju i zagranicą. Przyjmujemy zlecenia na busa i autokar. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się busy turystyczne, autokary turystyczne i autobusy podmiejskie, które posiadają liczne udogodnienia. Pasażerowie mają do dyspozycji np. DVD, Wi-Fi, WC, lodówkę, telewizor, klimatyzację z rozprowadzaniem indywidualnym oraz rozkładane i wygodne fotele. Nasze pojazdy mogą pomieścić od 8 do nawet 150 osób, dzięki czemu zapewniają komfortową podróż zarówno małym, jak i dużym grupom podróżnych.

Zlecenia na transport i przewóz osób, których się podejmujemy, kierujemy głównie do osób szukających wygodnego i bezpiecznego dojazdu na imprezy okolicznościowe (śluby, wesela, pogrzeby), konferencje czy wycieczki.

Poniżej znajduje się krótka instrukcja jak zamówić transport w naszej firmie.

JAK ZAMÓWIĆ?

Pierwszy etap przy zamawianiu usługi przewozu to uzgodnienie ceny, następnie przesłanie zlecenia, otrzymanie potwierdzenia i wpłata zaliczki.

WYCENA
Aby otrzymać wycenę prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami:
(22) 215 41 83, kom. 502 782 729 lub mailowy na adres biuro@mk2.com.pl.
Wskazane jest przygotowanie informacji na temat:
* przewidywanej ilości pasażerów
* trasy przejazdu (miejsca podstawienia i miejsca docelowego)
* daty
i ewentualnie czasu postoju.

ZAMÓWIENIE
W celu zamówienia prosimy przesłać wypełnione zlecenie mailem lub faxem 22-723-94-96.
Aby pobrać wzór zlecenia kliknij -> ZLECENIE

POTWIERDZENIE
Zlecenia potwierdzamy w momencie otrzymania mailem lub faxem.

ZALICZKA
Po otrzymaniu od nas potwierdzenia zlecenia, prosimy o wpłatę zaliczki na numer konta podany w zleceniu w terminie do 3 dni roboczych od przesłania zlecenia.