O firmie

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi przewozu osób busami i autokarami oraz podmiejskimi autobusami. Realizujemy transport pasażerów w przewozach krajowych i zagranicznych oraz na krótkich trasach po Warszawie. Posiadamy rozbudowaną flotę transportową, dzięki czemu możemy dopasować odpowiedni środek transportu dla różnej liczby pasażerów od 8 do 150 oraz zaproponować odpowiedni standard wyposażenia. Większość naszych pojazdów to niezawodne Mercedesy. Dodatkowym atutem naszej firmy są doświadczeni kierowcy, którzy zapewnią bezpieczny i komfortowy przewóz pasażerom. Jeśli zależy Państwu na wysokiej jakości i niewygórowanej cenie, to warto zapoznać się z naszą ofertą.
W 2020 roku nasza firma weszła w skład większej firmy- Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Leszek Wnuk z Opaczy Małej, dzięki temu zwiększyliśmy nasze zasoby personalne i techniczne, aby przenieść jakość naszych usług na jeszcze wyższy poziom.

artykul_o_mk2

Szczególnie polecamy nasze busy na:

  • wycieczki, konferencje
  • śluby
  • pogrzeby
  • przewozy pracownicze

Posiadamy wszelkie uprawnienia do wykonywania przewozu osób min. certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika, licencję na transport krajowy i zagraniczny oraz zezwolenia na linie regularne. Nasze pojazdy objęte są ubezpieczeniem NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków).