Wynajem autobusów

Oddajemy do Państwa dyspozycji pojazdy BMC Levend oraz Renault Tracer, które doskonale sprawdzają się na krótkich trasach. Dzięki nim jesteśmy w stanie realizować kompleksowe i bezpieczne przewozy pasażerskie – podmiejskie oraz miejskie, świadcząc dla naszych Klientów zróżnicowane usługi przewozowe. Dlatego warto zdecydować się na nasze przewozy autobusowe. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i usługi doświadczonego kierowcy, który zrealizuje kursy bezpiecznie oraz punktualnie. Ponadto zapewniamy czyste, dobrze wyposażone pojazdy, zapewniające poczucie wygody pasażerom podczas jazdy.

Przy realizacji usług korzystamy z pojazdów całkowicie sprawnych, bowiem priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo pasażerów. Właśnie dlatego oferowane przez nas autobusy na wynajem poddawane są regularnym przeglądom. Zależny nam na ich niezawodności i gotowości do jazdy w każdej chwili – bez względu na porę dnia i roku. Wynajem autobusu polecamy osobom, które chcą zorganizować wycieczkę po Warszawie, transport pracowników czy rodziny np. na ślub. Wynajęcie autobusu na wesele rozwiązuje wiele problemów logistycznych związanych z przejazdem gości z kościoła do domu weselnego, a także z miejsca imprezy do hotelu. Gwarantujemy sprawny przewóz nawet dużych grup. Na życzenie Klienta możemy jednorazowo przygotować więcej niż jeden autokar.

Bez względu na to czy zarezerwują Państwo nasze usługi w ramach wynajmu autobusu na wesele, czy jako transport podmiejski, gwarantujemy pełną realizację świadczenia. Dowozimy pasażerów we wskazane przez Państwa miejsce. Jednocześnie dobieramy odpowiedni pojazd pod kątem wielkości. Elastyczność i duże doświadczenie to podstawowe atuty naszej firmy. Obsługujemy osoby z Warszawy i okolic. Ostateczną cenę wynajmu ustalamy podczas szczegółowych konsultacji – przed realizacją zlecenia.

BMC Levend
  • bus miejski
  • 16 miejsc siedzących + 10 stojących
  • szerokie wejście

Renault Tracer
  • autobus podmiejski, 56 miejsc siedzących + 20 stojących
  • PASY BEZPIECZEŃSTWA na wszystkich fotelach
  • nowa tapicerka, szerokie wejścia i przejścia
  • polecamy na śluby i wycieczki szkolne